Al. Jerozolimskie 31/11, Warszawa
791 143 535

O Pracowni Urody

DAJ SIĘ ROZPIEŚCIĆ!

 Miejsce z prawdziwą domową atmosferą, stworzonym z myślą o wymagających klientach.
Wyróżnia nas wysoka jakość wykonywanych usług. Dbamy o najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa zabiegów,
pracujemy tylko na materiałach jednorazowych lub przeznaczonych do sterylizacji.
Regularnie poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bez pośpiechu i w miłej atmosferze.

Nasz Zespół
t3
Agata Sobczyk
Właściciel

Ukończyłam Wyższą Szkołę Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Od samego początku wiedziałam, że będę ten zawód wykonywała z pasją i niezwykłą starannością. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i staram się pomóc jak najlepiej potrafię.
W naszym gabinecie każdy powinien czuć się jak w domu, do czego cały czas dążymy.

t2
Joanna Radzikowska

Skończyłam biologię, przez 8 lat pracowałam w instytucie badawczo – naukowym i w międzyczasie ukończyłam technika usług kosmetycznych. Tym samym posiadam wiedzę w zakresie kosmetologii i łącze ją z biologią. Dodatkowo zrobiłam kurs kosmetyczny, m.in.z mezoterapii mikroigłowej, igłowej, makijażu permanentnego, przedłużania rzęs metodą 1:1 i objętościową, lipolizy iniekcyjnej. Bardzo lubię swoją pracę, a zadowolenie Klientow daje mi ogromną satysfakcję i jeszcze większą potrzebę dalszego doskonalenia się. Staram się indywidualnie patrzeć na każdą osobę i tym samym każda potrzebę 🙂

t1
Patrycja Król

Z wykształcenia jestem technikiem usług kosmetycznych oraz ukończyłam roczną specjalizację manicure i pedicure. Zawsze staram się doradzać moim klientkom to co dla nich najlepsze. Do każdej podchodzę indywidulanie. Zadowolenie i satysfakcja klientki są dla mnie najważniejsze.